Na co pozwalają konta premium :

Konto premium pozwoli Ci na wygenerowanie kodu galerii. Hosting iFotos, jako jedyny, pozwala na wygenerowanie interaktywnej galerii działającej na allegro. Interakcja nie odbywa się przez JS ani Flash, dzięki czemu taki kod można dodać na każdą aukcję allegro.

Przykładowa galeria wygląda tak:Dodatkową opcją jest możliwość dodania znaku wodnego do zdjęcia. Znakiem wodnym może być obrazek bądź tekst, możesz ustawić jak bardzo przezroczysty ma być znak wodny. Znak wodny możesz umieścić w jednej z dziewięciu pozycji na obrazku. Poczynając od wszystkich rogów, kończąc na środku obrazka. Przykładowo dodany znak wodny możesz zobaczyć w galerii powyżej.

Panel premium który to umożliwia wygląda tak:


Zapraszamy do zakupu kont premium. Pozwoli nam to nie tylko wprowadzać nowe opcje, ale także na utrzymanie na nawyższym poziomie jakości naszych usług.


NOWOŚĆ! Wypróbuj nowy upload

ifotos.pl to jeden z najszybszych hostingów zdjęć i obrazków w sieci. Błyskawiczny upload grafiki bez zbędnych opcji. Tutaj możesz szybko wgrać swoje zdjęcia oraz obrazki zupełnie za darmo.
Dodawanie znaków wodnych, generowanie kodu galerii(np. interaktywne galerie allegro), zdalnie dodawanie wielu plików i inne. Zobacz co potrafią konta premium bądź nabądź konto premium!

Maksymalny rozmiar: 4MB. Używając serwisu akceptujesz regulamin.

www.creaweb.pl
© ifotos.pl
^ Do góry