Reklama na iFotos.pl

Czy mogę zamieścić reklamę na iFotos.pl?

Oczywiście. – iFotos to popularny już hosting obrazów, gromadzi on dziennie bardzo dużą ilość obrazków, i udostępnia je. Serwis ten odwiedza dziennie bardzo duża grupa użytkowników, naszym obecnym rekordem odwiedzin jest 20 tysięcy użytkowników podczas jednego dnia.

Dlaczego reklama właśnie na iFotos.pl?

Największą zaletą reklamy na iFotos jest to że trafia ona do użytkowników o dowolnych upodobaniach tematycznych. Możesz być pewny że twoja reklama trafi do pożądanej przez Ciebie grupy ludzi.

Dzięki trafnemu umiejscowieniu twojej reklamy nie będzie ona irytująca i zostanie pozytywnie przyjęta przez użytkowników serwisu.

Następną ważną kwestią jest fakt że iFotos jest bardzo popularny w wyszukiwarkach i ma duży PageRank. Dzięki temu reklama tutaj pomoże w wzmocnieniu Twojej strony w wyszukiwarkach takich jak Google, Yahoo czy Bing.

Czy tematyka reklamy jest dowolna?

W tej kwestii są pewne ograniczenia, lecz są one stosunkowo małe. Nie reklamujemy działalności propagującej przemoc, rasizm, pornografię oraz rzeczy które są sprzeczne z Polskim prawem. Następnym typem reklamy których nie zamieścimy są reklamy portali będacych dla nas bezpośrednią konkurencją.
Pozostaje jeszcze kwestia wyglądu samej reklamy, staramy się by iFotos wyglądał dobrze i nie przyjmiemy reklamy która będzie wyraźnie szpecić szatę graficzną strony.

Jakie są statystyki iFotosa?

iFotos jest popularnym hostingiem, o czym świadczą zadowalające nas statystyki. W marcu 2013 roku przedstawiają się one tak:
  • Wizyt: 200 tysięcy
  • Odsłon:584 tysiące
  • Unikalnych użytkowników: 128 tysięcy
Na poparcie tych danych, udostępniamy raport z Google Analytics które możesz pobrać
klikając na TEN LINK.

Jakie są koszty reklamy na iFotos.pl?

Cena waha się od 170 do 250 złotych za miesiąc i jest zależna od miejsca w jakim ją umieszczono. Poniżej przedstawiamy obrazek z miejscem i numerem reklamy. Miejsca reklamowe

Miejsce 1

Banner standardowy. Jest to reklama najbardziej popularna i najbardziej widoczna. Zamieszczona między logiem a treścią strony, z bardzo dobrą widocznością.

Cena: 2460 zł brutto za 100% ruchu miesięcznego. 1230 zł brutto za 50% ruchu miesięcznego etc.

Miejsce 2

Górny róg ekranu to dosyć nietypowe miejsce na reklamę, dzięki czemu bardzo dużo osób zwraca na nią uwagę. Ciekawski użytkownik z chęcią zobaczy co jest ukryte pod zagiętym rogiem kartki. Użytkownicy bardzo lubią takie zakładki i dzięki dobremu doborowi kolorów zaglądają na nią z powodu przyzwyczajenia do tego że kartki w książce się przerzuca. Reklama ta jest reklamą stałą, nie losuje się z pulą innych reklam.

Cena: 200 zł brutto za pół miesiąca
Zalety:
  • Nietypowa reklama(użytkownik z ciekawości zobaczy co jest w reklamie)
  • Przyjazna dla użytkowników
  • Jest stała, nie jest rotatowana
Najlepsza do:
  • Dotarcia do zainteresowanych klientów
  • Pozycjonowania (wysoka skuteczność)

Miejsce 3

Standardowy link, jest stały i pomaga pozycjonować stronę, czyli osiągać wyższe wyniki w wyszukiwarkach takich jak Google, WP, Onet, Yahoo itp. Najsłabiej trafia do klientów, jednak jest jednym z najlepszych sposobów wykorzystania wysokiej pozycji iFotos z wyszukiwarkach, jednocześnie nie płacą dużo.

Cena: 200 zł brutto za 3 miesiące

Czy można otrzymać fakturę za reklamę?

Oczywiście, dla potrzeb klienta wystawiamy fakturę VAT.

Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na iFotos.pl wyślij emaila na ifotos@creaweb.pl


^ Do góry